Urmareste comanda Nemo Express

Status colet

VA RUGAM SA INTRODUCETI CODUL AWB :
– Codul AWB este generat automat atunci cand comanda este proceasata. ( Exemplu : 2023816333 )
– Acesta este primit prin SMS la numarul de telefon introdus in comanda si pe email.
– Odata ce AWB-ul este introdus o sa se afiseze cele mai recente informatii despre locatia coletului dumneavoastra.

 

✅ Comenzile plasate pana la ora 13:00 sunt ridicate de curier in aceeasi zi in limita stocului disponibil.
✅ Timpul pentru livrare 2 – 3 zile lucratorare din momentul in care comanda este predata curierului.
✅ Transportul se face doar cu firma de curierat: NEMOExpress

 

Aceasta este lista depozitelor NEMO EXPRESS. Pentru mai multe informatii se poate contacta telefonic depozitul din zona din care faceti parte mentionand codul AWB al coletului dumneavoastra.
Judet Statie Mail Telefon 1 Telefon 2
Vrancea ADJUD adjud@nemoexpress.ro 0727734783
Alba ALBA IULIA albaiulia@nemoexpress.ro 0727348117
Teleorman ALEXANDRIA alexandria@nemoexpress.ro 0729036537
Arad ARAD arad@nemoexpress.ro 0357402003 0731310035
Bacau BACĂU bacau@nemoexpress.ro 0727348007 0727348009
Maramures BAIA MARE baiamare@nemoexpress.ro 0726123072
Vaslui BÂRLAD barlad@nemoexpress.ro 0727348144  0735319607
Bistrita-Nasaud BISTRIŢA bistrita@nemoexpress.ro 0727348112
Alba BLAJ blaj@nemoexpress.ro 0727348117
Botosani BOTOŞANI botosani@nemoexpress.ro 0727348013
Braila BRĂILA braila@nemoexpress.ro 0727348014
Brasov BRAŞOV officebrasov@nemoexpress.ro 0728993511 0729036507
Bucuresti BUCUREŞTI office@nemoexpress.ro 0219392
Buzau BUZĂU buzau@nemoexpress.ro 0720501269
Calarasi CĂLĂRAŞI calarasi@nemoexpress.ro 0724352943
Cluj CÂMPIA TURZII officecluj@nemoexpress.ro 0724224284 0727348088
Prahova CÂMPINA campina@nemoexpress.ro 0727348115
Suceava CÂMPULUNG MOLDOVENESC clungmoldovenesc@nemoexpress.ro 0727348041
Arges CÂMPULUNG (MUSCEL) clungmuscel@nemoexpress.ro 0730166461
Olt CARACAL caracal@nemoexpress.ro 0731190100 0729036525
Caras-Severin CARANSEBEŞ caransebes@nemoexpress.ro 0727731720 0720114804
Constanta CERNAVODĂ cernavoda@nemoexpress.ro 0767912404
Cluj CLUJ-NAPOCA officecluj@nemoexpress.ro 0727348088
Constanta CONSTANŢA constanta@nemoexpress.ro 0729036538 0733774898
Dolj CRAIOVA craiova@nemoexpress.ro 0731190100 0729036525
Arges CURTEA DE ARGEŞ curteadeargeş@nemoexpress.ro 0727348053
Cluj DEJ dej@nemoexpress.ro 0729036502 0764036129
Hunedoara DEVA deva@nemoexpress.ro 0727348021
Mehedinti DROBETA-TURNU SEVERIN drobeta@nemoexpress.ro 0727348023
Brasov FĂGĂRAŞ fagaras@nemoexpress.ro 0728993511 0729036507
Suceava FĂLTICENI falticeni@nemoexpres.ro 0790665819  0727348041
Ialomita FETEŞTI fetesti@nemoexpress.ro 0722151688
Vrancea FOCŞANI focsani@nemoexpress.ro 0727348024
Galati GALAŢI galati@nemoexpress.ro 0729036501
Harghita GHEORGHENI gheorgheni@nemoexpress.ro 0731036072
Cluj GHERLA gherla@nemoexpress.ro 0729036502 0764036129
Suceava GURA HUMORULUI gurahumorului@nemoexpress.ro 0727348041
Giurgiu GIURGIU giurgiu@nemoexpress.ro 0729036524
Constanta HÂRŞOVA harsova@nemoexpress.ro 0731707712
Cluj HUEDIN huedin@nemoexpress.ro 0723804221
Hunedoara HUNEDOARA hunedoara@nemoexpress.ro 0727348021
Vaslui HUŞI husi@nemoexpress.ro 0729036534
Iasi IAŞI iasi@nemoexpress.ro  0727348025 0727348079
Timis LUGOJ lugoj@nemoexpress.ro 0774641897
Constanta MANGALIA mangalia@nemoexpress.ro 0729036538 0733774898
Constanta MEDGIDIA medgidia@nemoexpress.ro 0767912404
Sibiu MEDIAŞ medias@nemoexpress.ro 0733332349 0721221776
Harghita MIERCUREA CIUC miercureaciuc@nemoexpress.ro 0731036072
Harghita ODORHEIU SECUIESC odorhei@nemoexpress.ro 0729036535
Calarasi OLTENIŢA oltenita@nemoexpress.ro 0730166452
Bacau ONEŞTI onesti@nemoexpress.ro 0735177438
Bihor ORADEA oradea@nemoexpress.ro 0721225376 0730166456
Mehedinti ORŞOVA orsova@nemoexpress.ro 0727348023
Iasi PAŞCANI pascani@nemoexpress.ro 0740192006 0727348126
Hunedoara PETROŞANI petrosani@nemoexpress.ro 0727348054
Neamt PIATRA-NEAMŢ piatraneamt@nemoexpress.ro 0731190104
Arges PITEŞTI pitesti@nemoexpress.ro 0727348053
Prahova PLOIEŞTI ploiesti@nemoexpress.ro 0727348115 0727348116
Suceava RĂDĂUŢI radauti@nemoexpress.ro 0731496475
Buzau RÂMNICU SĂRAT ramnicusarat@nemoexpress.ro 0727731469
Valcea RÂMNICU VÂLCEA valcea@nemoexpress.ro 0727348034
Mures REGHIN reghin@nemoexpress.ro 0711045503 0787434900
Caras-Severin REŞIŢA resita@nemoexpress.ro 0730440463
Neamt ROMAN roman@nemoexpress.ro 0727348126
Teleorman ROŞIORI DE VEDE rosiori@nemoexpress.ro 0729036537
Satu Mare SATU MARE satumare@nemoexpress.ro 0722182084  0731036069
Alba SEBEŞ sebes@nemoexpress.ro 0727348117
Covasna SFÂNTU GHEORGHE sfantugheorghe@nemoexpress.ro 0727348065 0729036507
Sibiu SIBIU sibiu@nemoexpress.ro 0721221776 0733332349
Maramures SIGHETU MARMAŢIEI sighet@nemoexpress.ro 0721101399
Mures SIGHIŞOARA sighisoara@nemoexpress.ro 0730166457
Prahova SINAIA sinaia@nemoexpress.ro 0727348115 0727348116
Olt SLATINA slatina@nemoexpress.ro 0727348038
Ialomita SLOBOZIA slobozia@nemoexpress.ro 0722151688
Suceava SUCEAVA suceava@nemoexpress.ro 0727348041 0731496475
Dambovita TÂRGOVIŞTE targoviste@nemoexpress.ro 0727348101 0724765232
Galati TECUCI tecuci@nemoexpress.ro 0724573086
Gorj TÂRGU JIU targujiu@nemoexpress.ro 0727348105
Mures TÂRGU MUREŞ targumures@nemoexpress.ro 0727348103
Neamt TÂRGU NEAMŢ piatraneamt@nemoexpress.ro 0731190104
Covasna TÂRGU SECUIESC targusecuiesc@nemoexpress.ro 0774641653
Timis TIMIŞOARA timisoara@nemoexpress.ro 0769070108 0727348108
Teleorman TURNU MĂGURELE turnumagurele@nemoexpress.ro 0729036537
Tulcea TULCEA tulcea@nemoexpress.ro 0727348043 0731790798
Cluj TURDA turda@nemoexpress.ro 0726777157
Ialomita URZICENI urziceni@nemoexpress.ro 0722579682
Vaslui VASLUI vaslui@nemoexpress.ro 0729036534
Suceava VATRA DORNEI vatradornei@nemoexpress.ro 0727348041
Salaj ZALĂU zalau@nemoexpress.ro 0727348072