Status colet

VA RUGAM SA INTRODUCETI CODUL AWB :
– Codul AWB este generat automat atunci cand comanda este proceasata. ( Exemplu : 2023816333 )
– Acesta este primit prin SMS la numarul de telefon introdus in comanda si pe email.
– Odata ce AWB-ul este introdus o sa se afiseze cele mai recente informatii despre locatia coletului dumneavoastra.

 

– Comenzile plasate pana la ora 13:00 sunt ridicate de curier in aceeasi zi in limita stocului disponibil.
– Timpul pentru livrare 2 – 3 zile lucratorare din momentul in care comanda este predata curierului.
– Transportul se face doar cu firma de curierat: NEMOExpress

 

Aceasta este lista depozitelor NEMO EXPRESS. Pentru mai multe informatii se poate contacta telefonic depozitul din zona din care faceti parte mentionand codul AWB al coletului dumneavoastra.
JudetStatieMailTelefon 1Telefon 2
VranceaADJUDadjud@nemoexpress.ro0727734783
AlbaALBA IULIAalbaiulia@nemoexpress.ro0727348117
TeleormanALEXANDRIAalexandria@nemoexpress.ro0729036537
AradARADarad@nemoexpress.ro03574020030731310035
BacauBACĂUbacau@nemoexpress.ro07273480070727348009
MaramuresBAIA MAREbaiamare@nemoexpress.ro0726123072
VasluiBÂRLADbarlad@nemoexpress.ro0727348144 0735319607
Bistrita-NasaudBISTRIŢAbistrita@nemoexpress.ro0727348112
AlbaBLAJblaj@nemoexpress.ro0727348117
BotosaniBOTOŞANIbotosani@nemoexpress.ro0727348013
BrailaBRĂILAbraila@nemoexpress.ro0727348014
BrasovBRAŞOVofficebrasov@nemoexpress.ro07289935110729036507
BucurestiBUCUREŞTIoffice@nemoexpress.ro0219392
BuzauBUZĂUbuzau@nemoexpress.ro0720501269
CalarasiCĂLĂRAŞIcalarasi@nemoexpress.ro0724352943
ClujCÂMPIA TURZIIofficecluj@nemoexpress.ro07242242840727348088
PrahovaCÂMPINAcampina@nemoexpress.ro0727348115
SuceavaCÂMPULUNG MOLDOVENESCclungmoldovenesc@nemoexpress.ro0727348041
ArgesCÂMPULUNG (MUSCEL)clungmuscel@nemoexpress.ro0730166461
OltCARACALcaracal@nemoexpress.ro07311901000729036525
Caras-SeverinCARANSEBEŞcaransebes@nemoexpress.ro07277317200720114804
ConstantaCERNAVODĂcernavoda@nemoexpress.ro0767912404
ClujCLUJ-NAPOCAofficecluj@nemoexpress.ro0727348088
ConstantaCONSTANŢAconstanta@nemoexpress.ro07290365380733774898
DoljCRAIOVAcraiova@nemoexpress.ro07311901000729036525
ArgesCURTEA DE ARGEŞcurteadeargeş@nemoexpress.ro0727348053
ClujDEJdej@nemoexpress.ro07290365020764036129
HunedoaraDEVAdeva@nemoexpress.ro0727348021
MehedintiDROBETA-TURNU SEVERINdrobeta@nemoexpress.ro0727348023
BrasovFĂGĂRAŞfagaras@nemoexpress.ro07289935110729036507
SuceavaFĂLTICENIfalticeni@nemoexpres.ro0790665819 0727348041
IalomitaFETEŞTIfetesti@nemoexpress.ro0722151688
VranceaFOCŞANIfocsani@nemoexpress.ro0727348024
GalatiGALAŢIgalati@nemoexpress.ro0729036501
HarghitaGHEORGHENIgheorgheni@nemoexpress.ro0731036072
ClujGHERLAgherla@nemoexpress.ro07290365020764036129
SuceavaGURA HUMORULUIgurahumorului@nemoexpress.ro0727348041
GiurgiuGIURGIUgiurgiu@nemoexpress.ro0729036524
ConstantaHÂRŞOVAharsova@nemoexpress.ro0731707712
ClujHUEDINhuedin@nemoexpress.ro0723804221
HunedoaraHUNEDOARAhunedoara@nemoexpress.ro0727348021
VasluiHUŞIhusi@nemoexpress.ro0729036534
IasiIAŞIiasi@nemoexpress.ro 07273480250727348079
TimisLUGOJlugoj@nemoexpress.ro0774641897
ConstantaMANGALIAmangalia@nemoexpress.ro07290365380733774898
ConstantaMEDGIDIAmedgidia@nemoexpress.ro0767912404
SibiuMEDIAŞmedias@nemoexpress.ro07333323490721221776
HarghitaMIERCUREA CIUCmiercureaciuc@nemoexpress.ro0731036072
HarghitaODORHEIU SECUIESCodorhei@nemoexpress.ro0729036535
CalarasiOLTENIŢAoltenita@nemoexpress.ro0730166452
BacauONEŞTIonesti@nemoexpress.ro0735177438
BihorORADEAoradea@nemoexpress.ro07212253760730166456
MehedintiORŞOVAorsova@nemoexpress.ro0727348023
IasiPAŞCANIpascani@nemoexpress.ro07401920060727348126
HunedoaraPETROŞANIpetrosani@nemoexpress.ro0727348054
NeamtPIATRA-NEAMŢpiatraneamt@nemoexpress.ro0731190104
ArgesPITEŞTIpitesti@nemoexpress.ro0727348053
PrahovaPLOIEŞTIploiesti@nemoexpress.ro07273481150727348116
SuceavaRĂDĂUŢIradauti@nemoexpress.ro0731496475
BuzauRÂMNICU SĂRATramnicusarat@nemoexpress.ro0727731469
ValceaRÂMNICU VÂLCEAvalcea@nemoexpress.ro0727348034
MuresREGHINreghin@nemoexpress.ro07110455030787434900
Caras-SeverinREŞIŢAresita@nemoexpress.ro0730440463
NeamtROMANroman@nemoexpress.ro0727348126
TeleormanROŞIORI DE VEDErosiori@nemoexpress.ro0729036537
Satu MareSATU MAREsatumare@nemoexpress.ro0722182084 0731036069
AlbaSEBEŞsebes@nemoexpress.ro0727348117
CovasnaSFÂNTU GHEORGHEsfantugheorghe@nemoexpress.ro07273480650729036507
SibiuSIBIUsibiu@nemoexpress.ro07212217760733332349
MaramuresSIGHETU MARMAŢIEIsighet@nemoexpress.ro0721101399
MuresSIGHIŞOARAsighisoara@nemoexpress.ro0730166457
PrahovaSINAIAsinaia@nemoexpress.ro07273481150727348116
OltSLATINAslatina@nemoexpress.ro0727348038
IalomitaSLOBOZIAslobozia@nemoexpress.ro0722151688
SuceavaSUCEAVAsuceava@nemoexpress.ro07273480410731496475
DambovitaTÂRGOVIŞTEtargoviste@nemoexpress.ro07273481010724765232
GalatiTECUCItecuci@nemoexpress.ro0724573086
GorjTÂRGU JIUtargujiu@nemoexpress.ro0727348105
MuresTÂRGU MUREŞtargumures@nemoexpress.ro0727348103
NeamtTÂRGU NEAMŢpiatraneamt@nemoexpress.ro0731190104
CovasnaTÂRGU SECUIESCtargusecuiesc@nemoexpress.ro0774641653
TimisTIMIŞOARAtimisoara@nemoexpress.ro07690701080727348108
TeleormanTURNU MĂGURELEturnumagurele@nemoexpress.ro0729036537
TulceaTULCEAtulcea@nemoexpress.ro07273480430731790798
ClujTURDAturda@nemoexpress.ro0726777157
IalomitaURZICENIurziceni@nemoexpress.ro0722579682
VasluiVASLUIvaslui@nemoexpress.ro0729036534
SuceavaVATRA DORNEIvatradornei@nemoexpress.ro0727348041
SalajZALĂUzalau@nemoexpress.ro0727348072